Sistemų administratorius IT departamente, BIS Administravimo skyriuje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9737

Darbo skelbimo numeris

9737

Darbo aprašymas

  • Bankinės sistemos administravimas ir eksploatacija;
  • Dalyvavimas naujų posistemių diegime;
  • Vartotojų konsultavimas.

Reikalavimai

  • Bankinių arba finansinių institucijų apskaitos sistemų administravimo patirtis;
  • Darbo su Oracle RDBVS patirtis;
  • Darbo su Oracle PL/SQL, SQL Plius, Oracle Forms, Oracle Report patirtis;
  • Darbo patirtis MS Office, MS VB;
  • Oracle DB architektūros ir administravimo pagrindai;
  • Darbo su klientais/vartotojais patirtis;
  • Komunikabilumas;
  • Mokėjimas padėti suformuluoti užduotis ir savarankiškai jas vykdyti.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes perspektyviame banke.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 3 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 12 d.

SAMPO bankas yra vienos seniausių Skandinavijoje ir didžiausios Suomijoje finansinių paslaugų grupės narys.

Mes siūlome skandinavišką finansinės veiklos stilių, paremtą banko ir kliento tarpusavio pasitikėjimu, partneryste bei atsakomybe.

Mūsų pajėgos - profesionalai. Todėl daug dėmesio skiriame savo darbuotojų atrankai ir jų profesiniam ugdymui.