Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #217295

Buhalterė (-is)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas;
- Įmonės finansų veiklos organizavimas;administravimas; procedūrų tobulinimas ir kontrolė;
- Mokestinių,finansinių ir statistinių ataskaitų rengimas valstybinėms institucijoms;
- Įvairių buhalterinių ataskaitų rengimas vadovybei;
- Vidaus kontrolės procedūrų įgyvendinimo užtikrinimas;
- Darbo užmokesčio apskaita;
- Dalyvavimas biudžetavimo ir planavimo procese.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (finansinis; ekonominis; buhalterinė apskaita);
- Analogiško darbo patirtis;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (darbas apskaitos programa būtų privalumas);
- Organizaciniai sugebėjimai;
- LR teisės aktų reglamentuojančių apskaitą, mokesčius ir įmonės veiklą išmanymas;
- Galimybė dirbti nuotoliniu būdu namų sąlygomis;
- Atidumas, kruopštumas,organizuotumas;

- Galimybę realizuoti savo profesines ambicijas ir lūkesčius;
- Atsakingą, įdomų darbą;
- Motyvuojantį atlygį,atitinkantį turimą kompetenciją.

Darbo skelbimo numeris
#217295

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. sausio 23 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 9 d.

UAB „ASA PREKYBA“ jau kelerius metus teikia krovinių gabenimo ir ekspedicijos paslaugas. Šiuo metu siūlome naują paslaugą: Automobilių nuomą. Mūsų pagrindinis tikslas – pateisinti savo klientų ir partnerių lūkesčius, todėl siekiame tobulėti ir augti kartu su Jumis, laikomės patikimumo ir sąžiningumo principų bei vertiname draugiškais santykiais pagrįstą bendradarbiavimą. Be savo pagrindinių paslaugų klientams suteikiame pridėtinę vertę, sutaupytą laiką bei kokybišką aptarnavimą. Su mumis paprasta ir lengva dirbti!

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!