Naujausi skelbimai

Buhalterė (-is)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 341810

Darbo skelbimo numeris

341810

Darbo aprašymas

Darbas su pirminiais apskaitos dokumentais;
Mokestinių deklaracijų bei kitų finansinių ataskaitų rengimas;
Atsiskaitymų su tiekėjais bei klientais kontrolė;
Kitų Vyr. buhalterio deleguotų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Išsilavinimas Finansų/Apskaitos/ Ekonomikos srityje;
Taisyklinga Lietuvių kalba;
Puikios MS Excel žinios;
Matematinis bei loginis mąstymas;
Atidumas, tikslumas, kruopštumas;
Apskaitos principų išmanymas.

Privalumai:
RIVILĖ GAMA programos išmanymas;
Analogiška darbo patirtis;
Geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas;
Motyvuojantį atlyginimą;
Draugišką kolektyvą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 2 d.

15 metų – tokia patirtis leidžia drąsiai teigti, kad mes galime užtikrinti tikslų apskaitos vedimą, išsamias ataskaitas ir analizes, padėsiančias įmonės vadovams priimti verslo sprendimus.

Mes nesiekiame būti Jūsų konsultantais arba vien samdomais buhalteriais. Mes siūlome viso finansų skyriaus kompetenciją. Galime pasirūpinti ne tik apskaita, bet ir kvalifikuotai padėti strateginiais klausimais, operatyviai informuodami apie įmonės finansinę padėtį.

Įmonėje „M-Finance“ dirba profesionalūs finansininkai, analitikai ir buhalteriai, todėl galime garantuoti stabilią paslaugų kokybę. Mes turime gerą akademinį išsilavinimą, praktinių įgūdžių ir patirties valdant Lietuvos bei užsienio įmonių finansus bei verslą, kurių metinė apyvarta siekia iki 350 mln. Lt, o darbuotojų skaičius – iki 500.

Siekiame tapti pagalbininkais įmonės vadovams, atsakingiems už veiklos rezultatus bei sėkmę.