Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #522588

Buhalterė (-is)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Maža projektavimo - konsultavimo įmonė UAB Generi ieško šeimos nario - buhalterės vedančios apskaitą nuo iki ir mėgstančios savo darbą pilnam etatui.

Būsite atsakingi už:

  • darbo užmokesčio skaičiavimą;
  • konsultavimo mokesčių bei apskaitos klausimais;
  • kitas su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusias užduotis;
  • taip pat reikės vesti įmonei priklausančių labai mažų projektinių įmonių apskaitą (viso apie 10 tokių įmonių). Tai puiki patirtis dirbant su daugiau nei viena įmone vienu metu.

Reikalavimai

  • darbas būtų su programine įranga Rivile, todėl turi būti jos išmanymas;
  • teisės aktų išmanymas;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • turite buhalterio patirties ne mažiau kaip 2 metus;

Privalumas: jei praeityje teko dirbti su C1.

Įmonė siūlo

  • Mes Jums siūlome draugišką, jaunatvišką kolektyvą
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • visas būtinas darbo priemones ir harmoningą atmosferą.

Darbo vieta Konstitucijos pr. 9-41

Darbo skelbimo numeris
#522588
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!