Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #26241

Buhalterė

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome Jums darbą jauname ir draugiškame kolektyve. Buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų suvedimo iki finansininių ataskaitų paruošimo. Bendravimas tiesiogiai su atskirų įmonių vadovais. Darbo patirtis 3 metai būtų privalumas. Vertiname sąžiningumą, kruopštumą, optimistinį požiūrį į gyvenimą, siekimą tobulti.

Reikalavimai

Darbo patirtis 3 metai. Buhalterio kvalifikaciją patvirtinantis diplomas.

Socialines garantijas, gerą darbo užmokestį, priedus, draugišką kolektyvą.

Darbo skelbimo numeris
#26241
Jūs kandidatuojate į:
Buhalterė
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!