Naujausi skelbimai

Buhalterei (-iui)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110161

Darbo skelbimo numeris

110161

Darbo aprašymas

  • Mažmeninės prekybos pirkimų, pardavimų, grąžinimų ir kt. procesų apskaita;
  • Kiti apskaitos darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis (buhalterinis, finansų, ekonominis) išsilavinimas;
  • Mažmeninės prekybos apskaitos išmanymas;
  • Darbo patirtis su programa Navision;
  • Atidumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Geri laiko (darbų) planavimo įgūdžiai.

  • Įdomus, atsakingas ir dinamiškas darbas vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybės;
  • Konkurencingas atlyginimas.

Papildoma informacija

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda “Buhalteris" siųsti e-adresu personalas@nematekas.lt. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 17 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 6 d.

septyniolika metų Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti mėsos perdirbimo bendrovė. Įmonė eksportuoja savo gaminius į Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Daniją, Švediją, Olandiją, Latviją, Estiją, Rusiją ir kitas šalis. Šiuo metu siūlome darbą Rumšiškėse (20 km nuo Kauno)