Buhalterijos Atsiskaitymų apskaitos grupės vyresnysis buhalteris

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107992

Darbo skelbimo numeris

107992

Darbo aprašymas

  • Išankstinių apmokėjimų, gautinų ir mokėtinų sumų apskaita pagal lėšų šaltinius, programas, projektus ir ekonominę klasifikaciją;
  • Pajamų už suteiktas paslaugas apskaita (PVM sąskaitų išrašymas, pajamų pripažinimas ir pajamų analitinė apskaita pagal pajamų rūšys);
  • Finansavimo sumų apskaita pagal lėšų šaltinius, programas, projektus ir ekonominę klasifikaciją;
  • B klasės pajamų ir PVM deklaracijų sudarymas ir pateikimas VMI.

Reikalavimai

  • Aukštasis buhalterinis, ekonominis išsilavinimas;
  • Išmanyti apskaitą pagal VSAFAS standartus;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su buhalterine programa (privalumas LABBIS programa)
  • Anglų kalbos žinios;
  • Iniciatyvumas, loginis mąstymas, racionalumas, kruopštumas ir komunikabilumas.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 19 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 19 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.