Naujausi skelbimai

Buhalterinės apskaitos grupės vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 342574

Darbo skelbimo numeris

342574

Darbo aprašymas

Planuoti, organizuoti buhalterinės apskaitos grupės veiklą,
Kontroliuoti priskirtų įstaigų buhalterinės apskaitos funkcijų įgyvendinimą,
Kurti metodikas.
Daugiau informacijos apie darbo poziciją: http://nbfc.lrv.lt/lt/administracine-informacija/karjera

Reikalavimai

ne mažiau 1 m. vadovavimo žmonėms patirties,
ne mažiau 3m. darbo patirties viešojo sektoriaus subjektų buhalterinės apskaitos srityje,
ekonomikos, finansų ar apskaitos krypties išsilavinimas,
motyvacija formuoti ir ugdyti specialistų komandą, dalintis žiniomis. Plačiau skaitykite: http://portalas.vtd.lt/lt/vtdtemplatevtdkonkursai-319-319.html#p:2

galimybę realizuoti savo kompetencijas tobulinant viešojo sektoriaus buhalterinės apskaitos procesus,
aplinką lyderystės ir profesiniam tobulėjimui,
geranorišką kolektyvą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 17 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 2 d.

Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras (NBFC) įgyvendina pirmąjį bendrųjų funkcijų centralizavimo etapą sutelkiant daugiau kaip 100 valstybės įstaigų aptarnavimo paslaugas viename paslaugų centre – NBFC (http://nbfc.lrv.lt).
Siekiant racionalesnio valstybės biudžeto lėšų panaudojimo šiuo metu NBFC veikla orientuota į buhalterinės apskaitos ir personalo administravimo paslaugas. Į NBFC komandą siekiama suburti geriausius savo srities profesionalus, kurie savo darbą NBFC pradėjo šių metų liepos 3 d.
Konsoliduojant valstybės institucijų ir įstaigų personalo administravimo ir buhalterinės apskaitos procesus NBFC siekia juos standartizuoti, kas leis užtikrinti didesnį efektyvumą ir greitesnį jų vykdymą. Toks valstybės institucijų ir įstaigų bendrųjų funkcijų procesų koncentravimo modelis yra sėkmingai taikomas tokiose šalyse, kaip Suomija, Estija, Airija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija bei įvairiose verslo organizacijose užsienyje ir Lietuvoje.
Nacionalinis Bendrųjų funkcijų centras (NBFC) yra LR Finansų ministerijai pavaldi įstaiga.