Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #19192

Buhalterio (-ės) Kaune

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pirminių apskaitos dokumentų suvedimui, ūkinių operacijų kontrolei, kasos operacijų apskaitai, darbuotojų darbo laiko apskaitai ir atsiskaitymų su klientais kontrolei.

Reikalavimai

  • buhalterinis išsilavinimas
  • ne mažesnė kaip 2 metų buhalterinio darbo patirtis.
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai („Word“, „Excel“. „Skaita“ būtų privalumas )

Mes siūlome įdomų darbą, mokymus ir gerą stabilų atlygį bei nuo pasiektų rezultatų priklausančius priedus.

Papildoma informacija

Informuosime tik sėkmingai pasirinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#19192
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!