Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #166469

Buhalterio (-ės)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Vykdyti įmonės klientų buhalterinę apskaitą;
Konsultuoti mokesčių klausimais;
Rrengti finansines atskaitomybes.

Reikalavimai

  • Ne mažiau kaip 5 metų buhalterinės apskaitos patirtis;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai.

Keliame sau ir kolektyvui aukštus reikalavimus bei tikslus, todėl siūlome galimybę kartu pajusti saldų jausmą juos pasiekus.
Suteikiame modernią darbo vietą, telefoną, įmonės transporto priemones.

Papildoma informacija

Ieškome vadybininkų, kurie kiekvieną minutę išnaudoja pardavimams, jeigu planuojate sėdėti ir laukti klientų skambučio - šis darbas ne jums.

Darbo skelbimo numeris
#166469
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!