Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #100160

Buhalteris - analitikas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Kredito unijų veiklos atitikimo LR teisės aktams ir vidaus reglamentams kontrolė;
- kredito unijų konsultavimas finansų valdymo, buhalterinės apskaitos, mokesčių klausimais;
- kredito unijų buhalterinės apskaitos vedimo teisingumo vertinimas;
- išvažiuojamieji patikrinimai.

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas (buhalterinis);
- norminių aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokestinę bazę išmanymas;
- ne mažesnė nei 3 metų patirtis finansinės ir buhalterinės apskaitos organizavime bei vykdyme (plati specializacija);
- gebėjimas dirbti kolektyve, kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas;
- galimybė nuolat vykti į komandiruotes (Lietuvoje);
- vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti el. p.: atranka@lku.lt (su nuoroda "buhalteris-analitikas") iki 2011 m. sausio 18 d.
Tel. pasiteiravimui (8-37) 200 584, fax. (8-37) 200 454
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#100160

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. sausio 18 d.
Įvestas:
2010 m. gruodžio 21 d.

Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) -– strateginis visų Lietuvos kredito unijų partneris, teikiantis pažangias finansines paslaugas ir padedantis kredito unijoms užimti ženklią rinkos dalį. LCKU atlieka kredito unijų likvidumo palaikymo ir mokumo atkūrimo funkcijas, priima indėlius teikia paskolas bei atlieka kliringo operacijas tarp savo narių ir dalyvauja kliringo atsiskaitymų operacijose per Lietuvos banko atsiskaitymų centrą.

Lietuvos centrinė kredito unija kviečia į savo komandą Kaune buhalterį - analitiką ir siūlo įdomų bei perspektyvų darbą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!