Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #4939

Buhalteris (-ė) / auditoriaus asistentas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Įmonių buhalterinės apskaitos vedimas "Hansa" programa.

Reikalavimai

  • aukštasis ekonominis išsilavinimas;
  • geras vokiečių kalbos mokėjimas (papildomas anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas);
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • darbo patirtis buhalterijos srityje.

Tinkamiems kandidatams siūlome įdomią veiklą tarptautinėje aplinkoje bei dideles galimybes tobulėti.

Darbo skelbimo numeris
#4939

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2005 m. vasario 21 d.
Įvestas:
2005 m. sausio 21 d.

Iš Vokietijos kilusi, daugiau nei 68 padalinius Vidurio ir Rytų Europoje, Azijoje bei Šiaurės Amerikoje turinti, audito paslaugas bei mokesčių konsultacijas, taip pat konsultacijas teisės bei verslo klausimais teikianti tarptautinė audito bei konsultacijų bendrovė Rödl & Partner plečia savo veiklą Lietuvoje ir ieško naujų darbuotojų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!