Naujausi skelbimai

Buhalteris (-ė) - finansininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 29640

Darbo skelbimo numeris

29640

Darbo aprašymas

• Nuo pirminių dokumentų apskaitos iki finansinės atskaitomybės sudarymo pagrindinėje ir dukterinėje įmonėse.

Reikalavimai

• Buhalterio darbo patirtis ne mažiau 5 metų;
• Darbas su apskaitos programa „Navision“;
• Nepriekaištinga reputacija ir rekomendacijos.
• Darbo patirtis nekilnojamojo turto vystymo ar statybos bendrovėje.

• Gerą, kvalifikaciją ir darbo patirtį atitinkantį atlyginimą;
• Nuolatinio profesinio tobulėjimo galimybę;
• Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Papildoma informacija

CV siųsti : info/eta/pre.lt
Telefonas pasiteirauti (8~5) 248 72 15.
Susisiekti pažadame tik su atrinktais kandidatais.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. rugsėjo 22 d.
Įvestas:
2007 m. rugpjūčio 22 d.

Sparčiai auganti nekilnojamojo turto kompanija „Prime Real Estate“ specializuojasi poilsinio būsto vystymo projektuose. Savo klientams siūlome originalius, visiškai išbaigtus („iki rakto“) antrojo būsto sprendimus gražiausiose Lietuvos vietose (Kuršių nerijoje, Druskininkuose, Birštone).