https://www.cvmarket.lt/342613

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #342613

Buhalteris (-ė)

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Tvarkyti priskirtų įstaigų (-os) buhalterinę apskaitą, užtikrinti buhalterinės apskaitos atitikimą viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartuose bei kituose teisės aktuose nustatytiems reikalavimams, vykdyti įstaigų (-os) ūkinių operacijų finansų kontrolę, surašyti ir pasirašyti įstaigų apskaitos dokumentus, žiniaraščius, pažymas, ataskaitas, glaudžiai bendradarbiauti buhalterinės apskaitos grupėje. Buhalterinės apskaitos sritį galėsite pasirinkti.


Reikalavimai

Turite patirties viešojo sektoriaus subjektų buhalterinės apskaitos srityje arba norite jos įgyti, išmanote pagrindinius buhalterinės apskaitos ir finansų kontrolės principus, greitai mokotės, gebate rinkti, sisteminti, vertinti ir apibendrinti informaciją, dirbate MS Office ir bent viena buhalterinės apskaitos programa, esate geranoriškas kolega.


Įmonė siūlo

Galimybę realizuoti savo kompetencijas tobulinant viešojo sektoriaus buhalterinės apskaitos procesus, tiesioginį darbą su NBFC vadovų komanda, konkurencingą atlyginimą, skaidrią motyvacijos ir karjeros sistemą, profesinę pagalbą ir mokymus.


Darbo skelbimo numeris
#342613

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 2 d.

CVMarket.lt klientas

Nacionalinis Bendrųjų funkcijų centras (NBFC) yra LR Finansų ministerijai pavaldi įstaiga, atsakinga už bendrųjų funkcijų konsolidavimą viešajame sektoriuje.

Siekiant racionalesnio valstybės biudžeto lėšų panaudojimo šiuo metu NBFC veikla orientuota į valstybės institucijų ir įstaigų aptarnavimą, teikiant buhalterinės apskaitos ir personalo administravimo paslaugas. Sutelkiant aptarnavimo funkcijas vienoje įstaigoje, šiuo metu siekiama į NBFC komandą suburti personalo administravimo ir buhalterinės apskaitos specialistus iš 142 valstybės institucijų ir įstaigų, kurie savo darbą NBFC pradės šių metų liepos 3 d.
Konsoliduojant valstybės institucijų ir įstaigų personalo administravimo ir buhalterinės apskaitos procesus NBFC siekiama juos standartizuoti, kas leis užtikrinti didesnį efektyvumą ir greitesnį jų vykdymą. Toks valstybės institucijų ir įstaigų bendrųjų funkcijų procesų koncentravimo modelis yra sėkmingai taikomas tokiose šalyse, kaip Suomija, Estija, Airija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija bei įvairiose verslo organizacijose užsienyje ir Lietuvoje.

Daugiau