2022-07-29 11:26:48

Buhalteris (-ė) (rusų ir anglų kalba)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

  • Buhalterinės apskaitos koordinavimas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje;
  • Glaudus bendradarbiavimas su įmonės paslaugų centru Hamburge Vokietijoje, pateikiant visą reikiamą buhalterinę informaciją;
  • Darbuotojų mėnesio išlaidų ataskaitos regimas;
  • Pajamų ir sąnaudų ataskaitos rengimas;
  • Mėnesio, ketvirčio ir metų uždarymas parengiant visus reikiamus įsakymus ir dokumentus;
  • Glaudus bendradarbiavimas su išorės apskaitos kompanijomis(Taline, Rygoje, ir Krokuvoje) pateikiant informaciją skaičiuojant darbo užmokestį;
  • Kitų funkcijų, susijusių su buhalterine apskaita, vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, finansų ar apskaitos srityse);
  • Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis vykdant buhalterinės apskaitos funkcijas;
  • Darbo su apskaitos programa/-omis patirtis (SAP – privalumas);
  • Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Geros rusų kalbos žinios žodžiu;
  • Teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, išmanymas ir sugebėjimas taikyti praktikoje;
  • Iniciatyvus, noras mokytis, savarankiškumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

  • Patirtis vykdant apskaitą tarptautinėje kompanijoje;
  • Profesinį tobulėjimą tarptautinėje kompanijoje;
  • Šiuolaikišką darbo aplinką ir kultūrą.

Prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą adresu ag[eta]afr.lt arba susisiekti telefonu +370 604 56072 dėl platesnės informacijos.