Darbo skelbimo numeris

385197

Darbo aprašymas

  • Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • Mokesčių apskaičiavimas bei mokestinių ataskaitų rengimas bei pateikimas atitinkamoms institucijoms;
  • Deklaracijų bei statistinių ataskaitų rengimas;
  • Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita;
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas;
  • Banko operacijų apskaita;
  • Ataskaitų Klientų akcininkams bei vadovams rengimą.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštas išsilavinimas finansų, ekonomikos, apskaitos ar kitose susijusiose srityse;
  • Patirtis, užimant buhalterio poziciją;
  • Gebėjimas "persijungti" prie skirtingų klientų;
  • Analitinis mąstymas bei noras bendradarbiauti ir dirbti komandoje.
  • Anglų kalbos žinojimas (pageidautina)

Mes siūlome dinamišką darbą augančioje kompanijoje, konkurencingą atlyginimą, priedus pagal darbo rezultatus bei nuolatinį savo kompetencijos augimą.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. spalio 10 d.
Įvestas:
2019 m. rugsėjo 11 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1300 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Buhalteris(-ė)

UAB BAULERA

UAB Baulera – bendrovė, teikianti buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas ir konsultacijas mokesčių klausimais bendrovėms bei individualiems asmenims Lietuvoje ir užsienyje.

Žiūrėti profilį