Naujausi skelbimai

Buhalteris

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9543

Darbo skelbimo numeris

9543

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

  • buhalterinės bei mokestinės apskaitos tvarkymas
  • ataskaitų, pranešimų, apskaičiavimų ir kitų buhalterinių dokumentų, nustatytų buhalterinę ir mokestinę apskaitą reglamentuojančiais teisės aktais pateikimas valstybės institucijoms
  • konsultacijų, patarimų, rekomendacijų teikimas įmonės administracijai buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais

Reikalavimai

  • aukštasis ekonominis išsilavinimas (buhalterio kvalifikacija - privalumas)
  • buhalterio darbo patirtis (ne mažiau kaip 1 metai)
  • buhalterinę apskaitą reglamentuojančių LR teisės aktų išmanymas
  • darbo apskaitos programomis patirtis (Hansa - privalumas)
  • mokėti anglų kalbą (privalumas)

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • kvalifikacijos kėlimo galimybes
  • realias karjeros galimybes

Informacija apie darbą:

visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 4 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 4 d.

Pirmoji nacionalinė auditobendrovė Lietuvoje