Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #103311

Buhalteris

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

buhalterinės apskaitos vykdymas (pirminiai dokumentai);
ataskaitų valstybinėms institucijoms rengimas;
darbo užmokesčio apskaita;
banko operacijų vykdymas;
kitų finansinių vykdymas.

Reikalavimai

aukštesnysis išsilavinimas (buhalterinė apskaita, finansai);
ne trumpesnė nei 3 m. panašaus darbo patirtis;
verslo apskaitos ir LR įstatymų išmanymas;
puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai (privalumas su apskaitos programa Navision);
atsakingumas, greita orientacija, kruopštumas ir atidumas;
imlumas naujai informacijai ir noras tobulėti;
gebėjimas dirbti komandoje.

atsakingą darbą vienoje iš didžiausių atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje;
visas socialines garantijas;
galimybę realizuoti savo gebėjimus, patirtį ir asmeninius lūkesčius.

Papildoma informacija

CV siųsti: personalas@vsa.lt su nuoroda buhalterė (-is)

Darbo skelbimo numeris
#103311

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. balandžio 16 d.
Įvestas:
2011 m. kovo 16 d.

UAB "VSA Vilnius" - viena didžiausių atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Šiandien savo paslaugas daugiausia siūlome ir teikiame Vilniaus miesto ir jo rajono gyventojams bei šioje teritorijoje veikiančioms įmonėms ir organizacijoms. Atlikdami savo kasdienį darbą stengiamės, kad Vilnius, viena gražiausių Europos sostinių, taptų ir viena švariausių. Daugiau informacijos internetinėje svetainėje www.vsa.lt , blog.vsa.lt.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Buhalteris
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!