Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #220632

Buitinės elektronikos prekių grupės vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

UAB “Skaitmeninis pasaulis” ieško patyrusio buitinės elektronikos prekių grupės vadybininko. Jūsų darbo užduotys būtų:
- Televizorių, išmaniųjų telefonų ir kitos „juodos“ technikos asortimento ir kainodaros formavimas;
- Bendradarbiavimas su tiekėjais ir gamintojais;
- Naujų tiekimo kanalų paieška;
- Atsakomybė už šių prekių pardavimų rezultatus.

Reikalavimai

Jūs turėtumėt būti:
- Iniciatyvus ir savarankiškas;
- Kūrybingas ir aktyvus;
- Patyręs šių prekių valdymo srityje (mažiausiai 2 metų panašaus darbo patirtis);
- Pasirengęs dirbti konkurencingoje, labai aktyvioje rinkoje.

Siūlome kompetenciją atitinkantį atlyginimą, darbą dinamiškoje aplinkoje (Kaune arba Vilniuje) ir papildomą motyvacinę schemą, susietą su pasiektais rezultatais.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#220632

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 8 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 26 d.

"Neriba grupė" - tai patikimų, seniai interneto rinkoje veikiančių, klientų įvertintų internetinių parduotuvių grupė, apjungusi kompiuterinės ir buitinės technikos internetines parduotuves. UAB ,,Skaitmeninis pasaulis“, valdanti Neriba grupę, yra pripažinta tarp stipriausių įmonių Lietuvoje pagal aukštą mokumo reitingą. "Verslo žinių“ rengiamame prestižiniame „Gazelė 2014“ renginyje UAB "Skaitmeninis pasaulis" ("Neriba grupė") buvo pripažinta sėkmingiausiai dirbusia ir sparčiausiai besivysčiusia Kauno regiono ir visos Lietuvos bendrove.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!