Naujausi skelbimai

Buitinės technikos produktų tiekimo vadybininko

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2930

Darbo skelbimo numeris

2930

Darbo aprašymas

buitinės technikos produktų pirkimų koordinavimas, prekių kainodara, optimalių sandėlio likučių palaikymas, parama prekybai.

Reikalavimai

Ne mažiau kaip 2 m. patirtis tiekimo srityje (buitinės technikos –privalumas)
Labai geri bendravimo ir derybų įgūdžiai
Aktyvumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą
Baigtas aukštasis išsilavinimas (marketingas, ekonomika, techniniai mokslai)
Vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis

komandiruotes į užsienį, dalyvavimą seminaruose, garantuotą atlyginimą su priedais, mobilų telefoną, soc. garantijas.

Papildoma informacija

Savo CV nurodydami pareigybę siųskite: el.p. personalas@pfcg.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. rugsėjo 18 d.
Įvestas:
2004 m. rugpjūčio 20 d.

Profesionalaus personalo atrankos kompanija savo klientei vienai stambiausių buitinės technikos importuotojų ir platintojų Lietuvoje, komandiniam darbui, ieško: