Naujausi skelbimai

Business Objects Analitikas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69952

Darbo skelbimo numeris

69952

Darbo aprašymas

  • Business Objects administravimas (vartotojų administravimas, ataskaitų kūrimas bei modifikavimas);
  • ETL (duomenų pakrovimo-transformavimo) procesų stebėjimas, problemų šalinimas;
  • Duomenų bazės (Sybase IQ 12.7) priežiūra;
  • Tikslus Business Objects vartotojų poreikių išsiaiškinimas;
  • Intraneto administravimas (nauji vartotojai, katalogai, teisių priskyrimas ir kt.).

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis su SQL duomenų bazėmis;
  • Puikūs analitiniai įgūdžiai, verslo procesų išmanymas;
  • Darbas su WEB aplikacijomis;
  • Darbo patirtis su Business Objects programa būtų didelis privalumas;
  • Kruopštumas, atidumas, savarankiškumas;
  • Organizaciniai įgūdžiai;
  • Orientacija į vartotojus;
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios.

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "Business Objects analitikas (-ė)" siųsti el. paštu: cv@iki.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 12 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 30 d.

Nuolatos besiplečiantis mažmeninės prekybos tinklas.