https://www.cvmarket.lt/44905

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #44905

Būsto departamento direktorius

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Užtikrinti sklandų Būsto departamento darbą, Būsto ir urbanistinės plėtros agentūros (toliau – Agentūra) vykdomų Daugiabučių namų modernizavimo programos (toliau – Programa) administravimo, kitų būsto ir urbanistinės plėtros programų, Lietuvos būsto strategijos priemonių įgyvendinimo, urbanistinės plėtros, kitų Būsto departamentui priskirtų funkcijų vykdymą.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas išsilavinimas; vadovaujamo darbo patirtis būsto ar urbanistinės plėtros srityje; mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėti sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu; turėti gerus bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius; išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos tarpautines sutartis, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, Europos Sąjungos teisės aktus bei kitus teisės aktus, reglamentuojančius Agentūros veiklos sritį; išmanyti valstybės valdymo, valstybės tarnybos, viešojo administravimo pagrindus, teisės aktų rengimo taisykles, žinoti valstybės tarnautojų teises ir pareigas; turėti vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti lengvąjį automobilį.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 16

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus Teisės ir personalo skyriuje, Švitrigailos g. 7/A. Vivulskio g. 16, LT-03500 Vilniuje.


Išsamesnė informacija: (8 5) 262 9853, info@bkagentura.lt, www.bkagentura.lt

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#44905
Jūs kandidatuojate į:
Būsto departamento direktorius
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!