Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #79071

C++

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Taikomųjų programų Symbian platformai kūrimas

Reikalavimai

- Puikios žinios ir patirtis su C++
- Patirtis su mobilių telefonų platformomis (pageidautina Symbian)
- Anglų kalba
- Universitetinis išsilavinimas IT srityje
- Patirtis su video srautais, video kodavimu ir pan. būtų didelis privalumas

Įdomų darbą, galimybes tobulėti, konkurencingą atlyginimą ir kasmetinę jo peržiūrą.

Darbo skelbimo numeris
#79071

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. sausio 28 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 28 d.

Uniplicity - ambicinga, greitai auganti kompanija dirbanti programinės įrangos kūrimo srityje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
C++
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!