Darbo aprašymas

  • Verslo logikos analizė ir įgyvendinimas programinėje įrangoje;

  • Esamų vidinių įrankių vystymas ir palaikymas;

  • Galimybė prisidėti prie įvairių projektų (pardavimų platforma, algoritmai, integracijos etc.);

  • Esamo kodo priežiūra ir redagavimas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Nori augti ir atkakliai sieki užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo;
  • Turi bent 1-2 metų patirtį dirbant su Microsoft.NET technologijomis bei Microsoft SQL Server ar analogiška DBVS;
  • Išmanai Microsoft TFVC, GIT ar analogiškas kodo valdymo sistemas;
  • Turi patirties su bent viena iš šių technologijų (React, Angular, Vue) – privalumas;
  • Gebi dirbti prie projektų individualiai bei komandoje;
  • Esi orientuotas į rezultatą ir verslo poreikį;
  • Pasižymi tokiomis savybėmis kaip entuziazmas, iniciatyvumas, lankstumas.

Įvertinsime, jei moki elgtis su:

  • .NET MVC;
  • .NET Web API;
  • .NET Core;
  • NHibernate ORM;
  • Stalo futbolu :)

  • Įmonė siūlo

    • Įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje ir lyderiaujančioje elektroninės prekybos įmonėje;

    • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;

    • Šaunią entuziastingą komandą su kuria viskas yra įmanoma!

    Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

    Darbo skelbimo numeris
    #401649

    Informacija apie darbą

    Vilnius
    Darbo pobūdis:
    visa darbo diena
    Papildoma informacija:
    darbuotojas
    Atlyginimas: 1600 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
    Galioja iki:
    2020 m. balandžio 9 d.
    Įvestas:
    2020 m. kovo 26 d.

    C# .NET Programuotojas

    Alliance for Recruitment

    Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

    Mūsų klientas – Barbora – didžiausia maisto ir kitų kasdienių prekių elektroninė parduotuvė Lietuvoje. Šią elektroninę parduotuvę valdanti UAB “Barbora” siekia pritraukti įvairių sričių profesionalus, kurie norėtų prisidėti prie įmonės sėkmės ir įgyti vertingos darbo patirties.

    Daugiau

    Jūs kandidatuojate į:
    Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!