Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #405681

C# .NET Programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Verslo logikos analizė ir įgyvendinimas programinėje įrangoje;

  • Esamų vidinių įrankių vystymas ir palaikymas;

  • Galimybė prisidėti prie įvairių projektų (pardavimų platforma, algoritmai, integracijos etc.);

  • Esamo kodo priežiūra ir redagavimas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Nori augti ir atkakliai sieki užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo;
  • Turi bent 1-2 metų patirtį dirbant su Microsoft.NET technologijomis bei Microsoft SQL Server ar analogiška DBVS;
  • Išmanai Microsoft TFVC, GIT ar analogiškas kodo valdymo sistemas;
  • Turi patirties su bent viena iš šių technologijų (React, Angular, Vue) – privalumas;
  • Gebi dirbti prie projektų individualiai bei komandoje;
  • Esi orientuotas į rezultatą ir verslo poreikį;
  • Pasižymi tokiomis savybėmis kaip entuziazmas, iniciatyvumas, lankstumas.

Įvertinsime, jei moki elgtis su:

  • .NET MVC;
  • .NET Web API;
  • .NET Core;
  • NHibernate ORM;
  • Stalo futbolu :)

  • Įmonė siūlo

    • Įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje ir lyderiaujančioje elektroninės prekybos įmonėje;

    • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;

    • Šaunią entuziastingą komandą su kuria viskas yra įmanoma!

    Darbo skelbimo numeris
    #405681
    Jūs kandidatuojate į:
    Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!