Naujausi skelbimai

C++ programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343967

Darbo skelbimo numeris

343967

Darbo aprašymas

  • Programinės įrangos kūrimas ir tobulinimas (C++);
  • Dokumentacijos ruošimas;
  • Techninė pagalba/palaikymas įmonės viduje ir išorėje.

Reikalavimai

  • Bent 1 metų programavimo su C++ patirtis (90% darbo bus PĮ tobulinimas, dirbant su Embarcadero Rad Studio C++);
  • Geros anglų kalbos žinios (50% komunikacijos įmonės viduje vyksta anglų kalba: užduočių aprašymai, techninė pagalba, komentarai);
  • Gebėjimas greitai įsisavinti technines naujoves, analitinis mąstymas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, atidumas, orientacija į
rezultatus, pareigingumas, sąžiningumas.

PRIVALUMAI:
  • Patirtis dirbant su C#;
  • Patirtis su Python (app+web), Node.js bei Angular.js (web);
  • Patirtis su Git versijų valdymo sistema;
  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
  • PLC programavimo patirtis;
  • geri elektronikos ir/arba matematikos pagrindai.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą draugiškame kolektyve;
  • Komandiruotes į užsienio šalis;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų atlyginimą (konkreti suma priklausys nuo sugebėjimų ir patirties);
  • Nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu bei laisvesnį darbo grafiką;
  • Yra galimybė derinti darbo laiką su studijomis bei įsidarbinti puse etato.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 29 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 16 d.
Atlyginimas:
Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

MB "Mikrotronas" platina patekimo kontrolės įrangąm konsultuoja patekimo kontrolės sistemų klausimais, kuria ir palaiko patekimo kontrolės programinę įrangą.