Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #249720

CAD technologas

CVMarket.lt klientas
Panevėžys
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

* Projektuoti gaminį, pagal kliento pateiktą medžiagą;
* Rengti techninius brėžinius ir dokumentaciją;
* Užtikrinti technologinio proceso, jo kaitos valdymą, gamybos pajėgumų reikalavimus;
* Laikytis įmonės vidinių standartų ir procesų.

Reikalavimai

* Aukštesnysis ar aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;
* Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis su CAD projektavimo programomis;
* Skaityti ir suprasti techninius brėžinius;
* Labai geros anglų kalbos žinios.

* Siūlome darbą perspektyvioje tarptautinėje kompanijoje, puikiais tobulėjimo galimybes;
* Galimybę dalintis patirtimi su užsienio partneriais, kvalifikacijas kituose PKC Group fabrikuose.

Darbo skelbimo numeris
#249720
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!