›  Kiškis (4)
›  Tigras (5)
›  Jautis
›  Žiurkė
›  Kiaulė (1)
›  Šuo (1)
›  Gaidys (3)
›  Avis (4)
›  Arklys (3)
›  Gyvatė (2)
›  Drakonas (1)

Darbininkai jaučia didesnę grėsmę netekti darbo nei specialistai ar vadovai

Vardas: statytojas, 26.03.2009 18:29
Komentaras:
cia nekalbama apie statybos sektoriu.O siame sektoriuje atleidziama daugiausiai. Butent statybininku reikejo klausti visus tuos klausimus, o ne zmoniu, kurie stovi prie stakliu, technologiniu liniju, kuriu kvalifikacija siaip ar taip yra aukstesne negu eilinio statybininko.
Tikiuosi- tokia apklausa gal greitu laiku ir pasirodys portale. Aciu
Vardas: Rita, 26.03.2009 17:56
Komentaras:
Dėl Norfos tai sutinku, kartais nelabai gerai nuteikia apsipirkimas joje. Bet daugumoje įmonių vadovaujantys darbuotojai nėra tų įmonių savininkai ar dalininkai, todėl jie retai pamąsto apie tolimesnę įmonės perspektyvą. Apklausa parodė, kad vadovai dažniausiai mano, kad nepakeičiami tik jie ir į darbuotojus žiūri kaip į mechanizmo sraigtelius, kuriuos visada galima pakeisti kitais ar aplamai juos išmesti (darbą sukraunant kitiems). Dažniausi kriterijai atleidžiant iš darbo (ypač moterų vadovių) yra asmeninės simpatijos /antipatijos o ne kompetencija ir dalykiškumas.
Vardas: Jolita, 26.03.2009 16:14
Komentaras:
nereikia taip baimintis geri specialistai turi ir darbus ir juos vertina,o dabar atsisijos kas dirba gerai tas ir liks o kas žiūri į darbą pro pirštus reiks išeiti ,labai gerai matosi ,kai nuvažiuoji į parduotuves kaip vyksta kokioj parduotuvėj darbas ,baisu tai norfose nes ten dirba daug vadovų be išsilavinimo tai ir padėtis apgailėtina....
Atgal į straipsnį

Pridėti komentarą
Vardas *
El. paštas *
Tekstas *
Patvirtinimo kodas *
Atnaujinti kodą

Įveskite aukščiau esantį saugos kodą.

   
   
   

VIP darbo skelbimai