2022-07-29 11:26:48

CE kat. Vairuotojas Anglijoje

CVMarket.lt klientas
2000 - 3640 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome CE kategorijos vairuotojų darbui Didžiojoje Britanijoje.

Nėra tarptautinių reisų, dirbama ir gyvenama Manchester, Liverpool arba Warrington miestuose.

Dirbant reikalingos angliškos teisės. Jei darbuotojas turi tik lietuviškas, jas pradėjus dirbti padės pasikeisti darbdavys.

Mes siūlome:
- Darbą pamainomis: diena/naktis/savaitgaliai (Nėra pastovaus maršruto, jie kinta priklausomai nuo krovinio);
- Darbo užmokestį nuo £ 400-700 per savaitę (Pirmoji alga mokama po 2 savaičių);
- Ne senesnes nei 5 metų senumo transporto priemones;

Pasirūpiname Jūsų apgyvendinimu svečioje šalyje. Standartiškai apgyvendinama namuose, kuriuose gali gyventi 3-4 žmonės, vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose. Ne daugiau 2 žmonės dalijasi vienu kambariu.

Atvykstant reikia turėti £345 tam, kad susimokėtumėte už būstą į priekį (£220 mėnesio nuoma + £75 administraciniai mokesčiai + £50 depozitas).
Į nuomos kainą įeina visi komunaliniai mokesčiai. Minimali pragyvenimo trukmė – 1 mėnesis. Reikia įspėti 2 savaites prieš išsikraustant. Depozitas yra grąžinamas. Būstas yra pilnai įrengtas.
Atvykstant su savimi turėti reikia tik patalynę.

Darbdavys padeda atsidaryti banko sąskaitą bei gauti NIN (nacionalinis draudimo numeris). Dirbti pradėsite per 5-10 dienų nuo atvykimo.

Reikalavimai

- Anglų kalba;
- Vairuotojo pažymėjimas (CE kat.);
- 95 kodas (CPC);
- Ne mažiau kaip 2 metų patirtis;
- Ne jaunesni nei 25 metų.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209

Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt