2022-07-29 11:26:48

CNC operatorius derintojas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Mes augame ir ieškome CNC operatorių derintojų - tekintojų ir frezuotojų.

Jei dirbate su Haas, Mazak, Micron, Schaublin, Seiki staklėmis - puiku.
Jei dirbate su kitomis staklėmis, irgi puiku, apmokysime.

Kas svarbu: geras brėžinių skaitymas ir atsakingas požiūris į darbą.
Nes dirbame svarbiems klientams ir gaminame svarbius užsakymus, o nesvarbių neturime!

Reikalavimai

- Darbo patirtis dirbant su CNC frezavimo ar tekinimo staklėmis.
- Geri brėžinių skaitymo ir supratimo įgūdžiai,
- Staklių programavimo ir derinimo įgūdžiai,
- Matavimo įrangos naudojimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

- Įdomų darbą augančioje įmonėje.
- Gerą ir sąžiningą atlyginimą ir galimybę užsidirbti papildomai.
- Galimybę tapti plataus profilio CNC specialistu - papildomai apmokome dirbti su Haas, Mazak, Micron, Schaublin, Seiki staklėmis,
- Galimybę dirbti pilną arba pusę etato.
- Esame Vilniaus miesto viduryje - puikus susisiekimas visuomeniniu transportu ir parkavimas be vargo įmonės pastato kieme.
- Darbą draugiškame daugiatautiniame kolektyve.