2022-07-29 11:26:48

Conosci l'italiano? Diventa nostro collega!

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Šiuo metu į savo komandą ieškome pastiprinimo anglų - italų kalbomis (B2 lygis). Siūlome Jums darbą tarptautinėje įmonėje logistikos srityje. Dirbsite TIK su verslo klientais ir jų pateikiamais užsakymais. Jūsų tikslas bus padėti verslo klientams koordinuoti jų užsakymus, ruošti reikiamus dokumentus ir padėti išspręsti iškilusias poblemas telefonu ar elektroniniu paštu.

Reikalavimai

Geros abiejų - italų ir anglų - kalbų žinios (B2 lygis);
Galimybė dirbti pilnu etatu.

Įmonė siūlo

- Išsamius dviejų savaičių mokymus;
- Patirtį logistikos srityje;
- Darbą jaunatviško kolektyvo apsuptyje;
- Atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų;
- Motyvuojančius vadovus;
- Galimybę dirbti 1 etatu.

Priimame darbuotojus ir be darbo patirties.
Pertraukėlių metu siūlome atsipalaiduoti su naujausiais žurnalais, stalo futbolu ir PS4 žaidimais!
Deriname darbo grafiką su studijomis arba kita veikla (siūlome vakarines pamainas, darbą savaitgalio ar net nakties metu).