2022-07-29 11:26:48

Conosci l'italiano? Diventa nostro collega!

CVMarket.lt klientas
1127 - 1566 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Šiuo metu į savo komandą ieškome pastiprinimo anglų - italų kalbomis (B2 lygis). Siūlome Jums darbą tarptautinėje įmonėje logistikos srityje. Dirbsite TIK su verslo klientais ir jų pateikiamais užsakymais. Jūsų tikslas bus padėti verslo klientams koordinuoti jų užsakymus, ruošti reikiamus dokumentus ir padėti išspręsti iškilusias poblemas telefonu ar elektroniniu paštu.

Reikalavimai

- Geros anglų ir italų kalbų žinios (B2 lygis);
- Galimybė dirbti dieninėmis ir vakarinėmis pamainomis;
- Geri darbo kompiuterius įgūdžiai.

Įmonė siūlo

- Išsamius dviejų savaičių mokymus;
- Patirtį logistikos srityje;
- Darbą jaunatviško kolektyvo apsuptyje;
- Atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų;
- Motyvuojančius vadovus;
- Galimybę dirbti 1 etatu.

Priimame darbuotojus ir be darbo patirties.
Deriname darbo grafiką su studijomis arba kita veikla (siūlome vakarines pamainas, darbą savaitgalio ar net nakties metu).

Informuosime tik atrinktus kandidatus
DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Transcom Worldwide Vilnius personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.