Naujausi skelbimai

CRM Programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 13956

Darbo skelbimo numeris

13956

Darbo aprašymas

Verslo valdymo sistemų aplikacijų kūrimas pagal pateiktą techninę užduotį, programavimo ir testavimo darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas Informatikos srityje.
  • Duomenų bazių kūrimas, MS SQL programavimas, aplikacijų kūrimas naudojant Visual Basic ir/ar C# programas.
  • Darbo patirtis - programavimas Visual Basic ne mažiau kaip 2 metai.
  • Verslo valdymo sistemų ERP ir/arba CRM išmanymas - privalumas.
  • Geras anglų kalbos mokėjimas.
  • Asmeninės sąvybės: darbštumas, pareigingumas, atsakomybė, savarankiškumas, gebėjimas būti komandos nariu.

Įmonė siūlo

  • Profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Puikią darbo aplinką ir socialines garantijas.
  • Kvalifikaciją ir darbo rezultatus atitinkančią motyvaciją.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas ar pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2006 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 22 d.

ELSIS verslo sprendimai - vienos didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų įmonių grupės ELSIS narė. UAB ELSIS verslo sprendimai nuo 2003 metų sėkmingai įgyvendina verslo konsultacijų ir santykių su klientais valdymo (CRM) sistemų projektus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.