Dailininkas (-ė)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 320687

Darbo skelbimo numeris

320687

Darbo aprašymas

Video žaidimų grafikos kūrimas.

Reikalavimai

Geri piešimo įgūdžiai;
Geros Photoshop žinios.

Privalumai:
Analogiško darbo patirtis;
Profesionalus įvairių stilių pajutimas;
Atsakingumas, gebėjimas tiksliai ir laiku atlikti pavestas užduotis.
Domėjimasis žaidimais;
3DS Max pagrindai;
Sugebėjimas dirbti komandoje;
Anglų, rusų kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo

Įdomų ir kūrybinį darbą;
Motyvuojantį atlyginimą, puikias saviraiškos, mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
Jaukią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. lapkričio 22 d.
Įvestas:
2017 m. lapkričio 9 d.

„Nordcurrent“ yra seniausia ir didžiausia žaidimų kūrimo ir leidybos studija Lietuvoje, įkurta 2002-aisiais. Studija kuria ir leidžia mobilius žaidimus, iš kurių labiausiai išgarsėjo „Cooking Fever“, visame pasaulyje sulaukęs daugiau nei 100 milijonų vartotojų. Kitos populiarios serijos: „101-in-1 Games“ ir „Happy Chef“, o viso išleista daugiau nei 50 žaidimų įvairioms platformoms. Nuolat kuriami nauji mobiliems įrenginiams ir kompiuteriams skirti žaidimai. „Nordcurrent“ turi biurus Vilniuje ir Varšuvoje, šiuo metu kompanijoje dirba daugiau nei 100 žmonių.