Naujausi skelbimai

Dalinių krovinių gabenimo skyriaus vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84547

Darbo skelbimo numeris

84547

Darbo aprašymas

  • skyriaus darbo organizavimas;
  • krovinių (daliniai) gabenimo organizavimas ir kontrolė;
  • klientų bei krovinių paieška;
  • transporto judėjimo kontrolė;
  • iškilusių problemų sprendimas;
  • pasiūlymų bei kitų reikalingų dokumentų ruošimas;
  • ryšių palaikymas su esamais klientais ir partneriais;
  • atsiskaitymų kontrolė;

Reikalavimai

  • darbo patirtis organizuojant dalinių krovinių gabenimą;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti pavaldinių darbą;
  • puikūs derybų ir organizaciniai įgūdžiai;
  • anglų kalbos mokėjimas (rusų k. mokėjimas – privalumas);
  • aukštasis išsilavinimas, geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

  • įdomų ir atsakingą darbą, motyvuojantį atlyginimą, visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "DALINIŲ KROVINIŲ GABENIMO SKYRIAUS VADOVAS", siųsti el. paštu: job@jobinlogistics.eu

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. balandžio 15 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 9 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

    Mūsų klientė - logistikos operatorius siūlantis plataus spektro logistikos paslaugas. Kompanijos partnerių ir padalinių tinklas sujungtas reguliariai kursuojančio transporto maršrutais bei reguliariomis importo bei eksporto linijomis.