Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #51642

Darbas Afrikoje

CVMarket.lt klientas
Kitos
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Šiuo metu vykdome daugiau nei 200 projektų Afrikos šalyse - Mozambike, Angoloje, Malavyje, Gvinėja Bisau, Zambijoje. Projektų tikslas yra skatinti vystymąsi skurdžiausiuose šių valstybių regionuose. Siekdami šio tikslo mes statome bei vadovaujame švietimo įstaigoms, propaguojame bei vykdome visuotinį švietimą, šviečiame apie ŽIV/AIDS ir kitas užkrėčiamas ligas, dirbame su vaikais, pabėgėliais ir nukentėjusiais nuo stichinių nelaimių, vykdome kitokį socialinį darbą, šviečiame apie aplinkos apsaugą bei vykdome su tuo susijusius projektus, dirbame su atskiromis bendruomenėmis siekdami pagerinti jų gyvenimo sąlygas, ir kt.

Darbas yra savanoriškas, o tai reiškia, kad nors yra mokamas atlyginimas, jis yra labiau simbolinis.

Reikalavimai

Amžius - nuo 17,5 metų.
Kalba - anglų kalba.
Motyvacija dirbti projektuose besivystančiose valstybėse.

Dėl projektų įvairovės programoje gali dalyvauti asmenys, turintys įvairų išsilavinimą, patirtį, ar net be patirties.

Mes siūlome nepamirštamus įspūdžius dirbant vienoje iš Afrikos valstybių.

Su atrinktais kandidatais yra sudaromas 14 mėnesių kontraktas su galimybe jį pratesti neribotam laiko tarpui. Kontrakto laikotarpiu kandidatui yra suteikiama gyvenamoji vieta bei maitinimas.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis elektroniniu paštu volunteerinfo@dieboserup.dk

Papildoma informacija

CV siųsti el. paštu volunteerinfo@dieboserup.dk

Daugiau informacijos apie projektus Afrikoje ir programą galite rasti čia:

www.humana.org
www.drh-movement.org
www.dieboserup.dk/paaengelsk.asp
www.die-helsingoer.dk/TextPage.asp?MenuItemID=42&SubMenuItemID=176
www.skydebanegaard.dk/developmentinstructors.asp

Darbo skelbimo numeris
#51642
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!