Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #340710

Darbas poroms Vokietijoje!

CVMarket.lt klientas
Vokietija
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą poroms netoli Frankfurt Main.
Prekių surinkimas ir komplektavimas, naudojant balso užsakymo sistemą per ausines ir dirbant elektriniu vežimėliu. Atrinktų prekių ir užsakymų tikrinimas, bei paruošimas transportavimui.

Visi nauji darbuotojai yra instruktuojami ir supažindinami su darbo vieta.

Reikalavimai

Ieškome atsakingų, motyvuotų bei energingų, greitos orientacijos darbuotojų, kurie turėtų patirties prekių surinkime.
Darbuotojams autokrautuvo teisės, nuosavas automobilis kelionei į/iš darbą - privalumas.
Vokiečių ir/ar anglų kalbos žinios reikalingos minimalios (kad suprastumėt balso komandas, duodamas per ausines).

Vokišką darbo sutartį ir visas vokiškas socialines garantijas;
Stabilias darbo valandas bei konkurencingą atlyginimą;
Įmonė apgyvendina būstuose su visais patogumais netoli darbo vietos;
Motyvuotiems darbuotojams suteikiamos karjeros galimybės besiplėčiančioje vokiečių įmonėje.

Įdarbinimas nemokamas
Daugiau informacijos: +370 694 15200

Darbo skelbimo numeris
#340710
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!