2022-07-29 11:26:48

Darbininkas fabrikuose

CVMarket.lt klientas
10.8 - 13.5 €/val. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome rusiškai, lenkiškai arba angliškai kalbančių darbuotojų (B1 lygiu)  darbui mėsos fabrike Vokietijoje.

Darbas šaltoje aplinkoje (6 laipsnių Celsijaus temperatūra).

Miestas: Harsefeld šalia Hamburg miesto.

Galima vykti tiek poroms, tiek pavieniems asmenims.

Yra trys pamainos:

Rytinė pamaina: pirmadienis - penktadienis, 04.00 - 14.00val. (yra galimybė dirbti viršvalandžius)

Dieninė pamaina: pirmadienis - penktadienis, 12.00 - 22.00val. (yra galimybė dirbti viršvalandžius)

Naktinė pamaina: pirmadienis - penktadienis, 10.00 - 06.00val. (yra galimybė dirbti viršvalandžius).

Dvi savaites dirbate rytinėje pamainoje, kitą - dieninėje, kitą - naktinėje pamainoje.

DARBO POBŪDIS: darbas prie linijojs, mėsos marinavimas, pakavimas, pjaustymas, dėjimas į dėžutes, svėrimas, etikečių klijavimas.

Būstas suteikiamas, už būstą mokėsite tik iš pirmo atlyginimo. Būstai nuo darbo netoli. Transportą parūpina darbdavys.

Atlyginimas: 10,80 eur/val.(brutto). Per mėnesį dirbate ne mažiau 180val. Už viršvalandžius mokami bonusai - 25% per valandą daugiau.

Alga mokama kartą per mėnesį.

Darbas vokiečių įmonėje. Visos socialinės garantijos pagal Vokietijos įstatymus.

Sutartis: neterminuota, ilgalaikis darbas.

Reikalavimai

- Vokiečių, lenkų arba rusų kalba (B1 lygiu)

- Darbštumas

- Kruopštumas

Įmonė siūlo

Dėl platesnės informacijos prašome skambinti +370 670 29794