Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #550916

DARBŲ VADOVAS (-Ė) ELEKTROS TINKLŲ PROJEKTAMS

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Paskirstyti, organizuoti bei kontroliuoti darbuotojų ir subrangovų darbus;

  • Suprasti ir analizuoti elektros tinklų projektus ir schemas;

  • Leidimų bei reikalingos darbams vykdyti dokumentacijos pildymas;

  • Kabelinių ir oro linijų montavimo darbų organizavimas;

  • 0,4 - 10 kV kabelinių spintų, modulinių pastočių montavimo darbų organizavimas;

  • Bendravimas su klientais ir užsakovais.

Reikalavimai

  • Elektrotechninis išsilavinimas;

  • Kvalifikacinis elektrosaugos pažymėjimas;

  • Geri įgūdžiai dirbant su MS bendromis programomis: MS Word, Excel ir kt.

  • Vairuotojo pažymėjimas;

  • Puikūs veiklos planavimo, koordinavimo ir komunikavimo įgūdžiai;

  • Privalumas - pažymėjimai darbui ESO tinkle, kiti kvalifikaciniai pažymėjimai; darbo patirtis energetikos srityje.

Įmonė siūlo

  • Jaunatvišką kompetentingą kolektyvą;

  • Puikias galimybes mokytis ir augti kaip savo srities profesionalui;

  • Žinoma, siūlome ir visas socialines garantijas bei reikalingas darbui priemones;

  • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbuotojo kompetencijos ir rezultatų.

Darbo skelbimo numeris
#550916
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!