Naujausi skelbimai

Darbų vadovas pramoninėms grindims

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343356

Darbo skelbimo numeris

343356

Darbo aprašymas

Statybos darbų vadovas statomame objekte:
- užtikrina, kad darbai būtų atlikti laiku ir kokybiškai;
- darbus organizuoja taip, kad būtų optimaliai išnaudojami visi resursai;
- laiku ir tinkamai sutvarko visą su objekte atliktais darbais ir panaudotomis medžiagomis susijusią informaciją.

Reikalavimai

Inžinerinis išsilavinimas statybos srityje;
Vairuotojo pažymėjimas.

Jeigu esi inžinerinės srities paskutinio kurso studentas - mes Tavo CV taip pat labai laukiame!

Įmonė siūlo

Motyvuojantį darbo užmokestį;
Įdomų ir intensyvų darbą.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 24 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 10 d.

„ITR grupė“ – tai atestuoti, patyrę inžinieriai, geodezijos bei statybos specialistai susibūrę į komandą, kokybiškai ir laiku atliekantys net pačius sudėtingiausius projektus. Mes garsėjame tiksliais, laiku atliekamais bei patikimais geodeziniais matavimais; teikiame kokybiškas gyvenamųjų namų, visuomeninių ir pramoninių statinių projektavimo paslaugas; statome kokybiškus ir estetiškus namus; įrenginėjame pramonines grindis; teikiame kitas susijusias paslaugas. Mūsų platus paslaugų spektras apima statybos darbus įvairiuose objektuose - nuo didelių pramoninių ir visuomeninių statinių iki jaukių individualių namų. Tegul kalba mūsų darbai!