Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #50577

Darbų vykdytojas

CVMarket.lt klientas
Utena
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Statybos darbų planavimas, organizavimas ir priežiūra objekte;
Techninės dokumentacijos susijusios su atliekamais darbais tvarkymas ir administravimas;
Vadovavimas statybos darbus vykdantiems darbuotojams;
Darbas su projektuotojais ir užsakovais;
Visų procesų, susijusių su objekto statyba valdymas;
Statybos darbų terminų ir kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

Asmuo turi turėti aukštąjį arba aukštesnįjį inžinerinį techninį išsilavinimą, gerai išmanyti statybos, gamybos bei technologinius procesus, šių procesų organizavimo metodus, saugos darbe reikalavimus, kokybės standartų reikalavimus, turėti vairuotojo pažymėjimą. Statybos vadovo atestatas būtų privalumas.

Stabilų etatinį atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausantį kintamą priedą.
Suteikiamos galimybės kelti kvalifikaciją, kilti karjeros laiptais, realizuoti savo idėjas.
Siūlome įdomų, atsakingą darbą ir geras darbo sąlygas.
Suteikiamos visos socialinės garantijos.
Suteikiamas įmonės automobilis ir mobilusis telefonas.

Darbo skelbimo numeris
#50577
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!