Naujausi skelbimai

Darbų vykdytojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 30208

Darbo skelbimo numeris

30208

Darbo aprašymas

Darbų vadovas bus atsakingas už kėlimo įrengimų priežiūrą, darbų apskaitos kontrolę, darbų kokybės, drausmės bei darbų saugos užtikrinimą, pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą.

Reikalavimai

- aukštasis techninis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
- komunikabilumas, atsakingumas, organizuotumas, iniciatyvumas;
- geras anglų arba vokiečių kalbos mokėjimas.

Mes siūlome geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas, kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo galimybes, įdomų darbą, karjeros perspektyvas, draugišką ir jauną kolektyvą.

Papildoma informacija

CV galite siųsti ir el.paštu l.buitkuviene@vk.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. rugsėjo 21 d.
Įvestas:
2007 m. rugpjūčio 31 d.

Kėlimo įrangos nuomos lyderė Lietuvoje.