Naujausi skelbimai

Darbui Gargžduose reikalingas stropuotojas-prikabinėtojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110525

Darbo skelbimo numeris

110525

Darbo aprašymas

  • Tarptautinė kompanija darbui Gargžduose ieško stropuotojo-prikabinėtojo.
  • Darbo funkcijos:
  • Metalo iškrovimas ir pakrovimas;
  • Darbas su kranu.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė kaip 3 metų panašaus darbo patirtis;
  • Stropuotojo-prikabinėtojo pažymėjimas;

Siūlome gerai apmokamą darbą, stabiliai dirbačioje tarptautinėje kompanijoje.
Darbas įmonės ceche, Gargžduose.

Papildoma informacija

CV galite siųsti el.paštu: personalas@litana-group.com

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kitos
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 15 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 15 d.

UAB Litana ir Ko - jau 19 metų sėkmingai dirbanti įmonė, užsiimanti projektavimu, gamyba ir pastatų iš metalo konstrukcijų statyba. Įmonė sparčiai plečiasi ir auga, joje dirba daugiau nei 800 specialistų 13-oje pasaulio šalių. Centrinis biuras įsikūręs Gargžduose, atidarytos atstovybės Kaliningrade, Latvijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Prancūzijoje. Darbai vykdomi Norvegijoje, Švedijoje.