Data operator

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 328284

Darbo skelbimo numeris

328284

Darbo aprašymas

1. Invoice administration process provision:
• invoice data input, processing, analysis
• invoice payment data processing, input and maintenance
• invoice preparation and generation
• data exchange with the accounting system
• report preparation
2. Route list administration
• client consultation
• route list processing
3. Substitution for colleagues during their absence – annual leave, business trips, sick leave, etc.
4. To perform other duties as required by management.

Reikalavimai

• Secondary education/ Higher education
• Experience in invoice processing and administration and/or accounting
• Fluent Lithuanian, English (not lower than Intermediate level), preferably Russian language knowledge
• Experience in finance and/or accounting
• Experience working with resource management systems
• Good office program and database skills
• Technical knowledge about vehicles
• Planning and organizational skills
• Teamwork skills
• Dependability, reliability, responsibility
• Valid driving license.

Įmonė siūlo

• We offer a salary starting at € 1000
• We offer international perspectives
• We operate in a dynamic environment
• We offer development, training and career opportunities.

We'll only inform the selected candidates.
Confidentiality is guaranteed.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2018 m. kovo 15 d.
Įvestas:
2018 m. vasario 14 d.
Alga (bruto):
nuo 1000 EUR per mėn.

SIXT yra viena pirmaujančių mobilumo paslaugas teikiančių įmonių Europoje, kuri buvo įkurta 1912 m. Miunchene, Vokietijoje. Šiuo metu SIXT veikia daugiau nei 105 šalyse visame pasaulyje ir turi 4000 nuomos punktų. SIXT yra rinkos lyderė Vokietijoje ir Austrijoje. Įmonė yra viena didžiausių automobilių trumpalaikės nuomos, veiklos nuomos, transporto priemonių parkų valdymo ir konsultacinių paslaugų teikėja, kuri yra ir technologinių naujovių šiose srityse lyderė.

Baltijos šalyse SIXT teikia automobilių trumpalaikės nuomos ir veiklos nuomos paslaugas bei konsultuoja didžiausius ir mažesnius transporto priemonių parkus turinčias Baltijos įmones daugiau nei 10 metų. „Sixt Baltic“ parke turi ir prižiūri daugiau nei 3500 transporto priemonių.

Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Klaipėdoje, Rygoje ir Taline, bei šių miestų oro uostuose yra daugiau nei 10 nuomos punktų.

Daugiau informacijos apie SIXT galite rasti tinklalapyje www.sixt.lt.