Naujausi skelbimai

D.I. Developement Instructor (Vystymo Instruktorius)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17252

Darbo skelbimo numeris

17252

Darbo aprašymas

Savanorio Vystymo Instruktoriaus programa:
6 mėn. Paruošiamasis periodas Danijoje: 50 proc. laiko jūs praleisite studijuodami:
Afrikos šalis (Malawi, Angola, Mozambikas, Namibia, Zambia ir t.t.);
Humana vystymo projektus - ŽIV/Aids, HOPE, Child AID;
Pasaulinė ekonomikos apžvalga
Ir t.t.

Kitą laiko dalį jūs dirbsite savanoriškus darbus mokymo centre, darbai priklausomai nuo kiekvieno asmens patirties ir sugebėjimų gali būti įvairūs:
- Problematiškų vaikų/paauglių mokymas, darbas su jais;
- Darbas virtuvėje;
- Teritorijos priežiūra;
- Viešūjų renginių organizavimas;
- Užsienio kalbos mokytojas;
- Ir t.t.

Po paruošiamojo periodo keliausite į Afriką ir 6 mėn. dirbsite viename iš Humana projektų:
Vaikų globa ir bendruomenės programos
ŽIV/AIDS prevencija
Programų našlaičiams ir gatvės vaikams sudarymas, darbas su jais.
Mokytojų ruošimas, mokyklų statymas
Mokymas profesinėse mokyklose
Žemdirbystė ir gamtos apsauga
Verslas, marketingas ir partnerystė
Ir t.t.

2 mėnesiai prezentacijos įvairiose Europos šalyse apie jūsų patirtį bei nuotykius Afrikoje.

Reikalavimai

Amžiaus reikalavimo nėra, programoje dalyvauti gali visi nuo 18 metų amžiaus.

Programos metu bus suteikta gyvenamoji vieta, maistas ir savanoriškas darbas.
Afrikoje gausite kišenpinigius.

Papildoma informacija

Platesnė informacija apie Humana projektus ir savanorių veiklą internete:
www.humana.org www.drh-movement.org

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Užsienyje
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. lapkričio 5 d.
Įvestas:
2006 m. spalio 6 d.

Humana People to People is an international membership organisation comprising 28 national associations.The members are non-profit organisations working in the field of international development and cooperation.
Humana People to People works with long-term development programs and concentrates on creating development through projects within areas of health, HIV& AIDS, education, agriculture, environment, relief aid and community development and income generating projects like sale of second hand clothes.