Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #222525

Didmeninės prekybos vadybininkas Kauno - Dzūkijos regionui

CVMarket.lt klientas
Kitur Lietuvoje
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- naujų klientų paieška;
- darbas su esamais klientais;
- klientų lankymas žemaitijoje;
- komercinių pasiūlymų ruošimas;
- užsakymų ir pardavimų vykdymas;
- kompanijos pozicijos rinkoje stiprinimas;

Reikalavimai

- vairuotojo pažymėjimą (B kategorija);
- geri derybiniai, bendravimo ir aktyvaus pardavimo įgūdžiai;
- iniciatyvumas, atsakingumas;
- domėjimasis naujovėmis;
- gebėjimas planuoti ir kontroliuoti savo laiką ir darbus;
- darbo patirtis elektros prekių pardavimo srityje būtų privalumas;

Įmonė siūlo

Mainais į jūsų gebėjimus siūlome:
- laiku mokamą atlyginimą ir patrauklius motyvacinius priedus, priklausančius nuo Jūsų aktyvumo ir darbo rezultatų ;
- socialines garantijas ;
- automobilį bei visas darbui reikalingas priemones;
- visas darbui reikalingas priemones ir pilnai padengtas komandiruočių išlaidas;
- įdomų, konkurencingą darbą;
- puikias darbo sąlygas patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje, skatinančioje darbuotojų iniciatyvą;

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#222525

Informacija apie darbą

Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 550 - 1150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2015 m. balandžio 11 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 20 d.

UAB 'NITRO LT' užsiima didmenine prekyba elektros ir elektronikos prekėmis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!