Naujausi skelbimai

Dietistė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18285

Darbo skelbimo numeris

18285

Darbo aprašymas

Siūlome darbą Vilniaus universitetinės Greitosios pagalbos ligoninės maisto bloke. Darbo pobūdis - ligoninės pacientų maitinimo valgiaraščių sudarymas pagal dietas, patiekalų ligoniams išdalinimo organizavimas ir kontrolė, dietinių patiekalų gamybos priežiūra.

Reikalavimai

Atitinkamas išsilavinimas, darbas kompiuteriu, ne mažesnė nei 1 metų panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

-nuolatinį darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
-profesinį tobulėjimą;
-atlyginimą, atitinkantį darbo rezultatus

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 12 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 16 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
iki 1050 LTL per mėn.

UAB \"Smulkus urmas\" veikla - viešojo maitinimo organizavimas bei maisto produktų tiekimas.
Bendrovė turi padalinius Anykščiuose, Ukmergėje, Kėdainiuose, Greitosios pagalbos ligoninės maisto bloke. Bendrovėje dirba apie 350 darbuotojų.