2022-07-29 11:26:48

Digital Performance Marketer

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome performance marketingo specialisto (-ės), kuris taps svarbia produkto komandos dalimi. Komandą šiuo metu sudaro produkto vadovas, programuotojai, UX dizaineriai bei profesionalūs treneriai. Naujas komandos narys bus atsakingas už stambių tarpautinių digital kampanijų paleidimą, planavimą bei efektyvumo gerinimą.

Pagrindinės užduotys:

- Reklamos pirkimų platformų valdymas (Google Ads, Facebook, etc.);
- Analitikos įrankių naudojimas;
- Skaitmeninės komunikacijos kampanijų planavimas, įgyvendinimas ir analizė.

Reikalavimai

- Būtina patirtis su didelio biudžeto Facebook ir Google Ads kampanijomis, kiti kanalai - privalumas;
- Motyvacija dirbti su didelėmis užsienio rinkomis bei gilinti technines digital žinias kartu su komanda;
- Puikios anglų kalbos žinios;
- Geras humoro jausmas;
- Nuolatinis digital žinių gilinimas.

Įmonė siūlo

- Gerą atlyginimą ir motyvacines priemones;
- Darbą su didelio biudžeto projektais;
- Puikią profesionalų komanda, kuri yra imli naujovėms bei nuolatos tobulėja;
- Profesionalų komanda taip pat, deja, siūlo daug medinių juokelių, bet, laimei, kartais pasitaiko ir visai gerų;
- Workation’us skirtingose pasaulio šalyse (šiuo metu įmonės darbuotojai mėnesiui persikėlė dirbti į Balį);
- Galimybę po darbo arba darbo metu įšokti į kubilą, kurį įmonė turi savo terasoje (pavasarį terasa virs paplūdimiu);
- Biurą Viskio akligatvyje (tai tikra, check Google Maps), kuriame yra gero viskio bei kitų gėrimų, maisto, puikios kavos;
- Kelionės į darbą/iš darbo apmokėjimą;
- Galimybę paleisti disko gaublį arba dūmų mašiną, sėkmingai paleidus naują projektą arba kampaniją;
- Bendri vakarėliai, nuotykiai, renginiai kiekvieną mėnesį;
- Pasilikusiems dirbti po 18 valandos - nemokamas food delivery;
- Kiekvieną antradienio rytą - nemokamos ispanų kalbos pamokos;
- Unlimited “Udemy” account’ą asmeniniam tobulėjimui;
- Branded merchandise;
- Norą kasryt keltis ir eiti į darbą;
- Iš esmės viską, ko reikia geram ir sėkmingam darbui.