Naujausi skelbimai

Direktoriaus asistentas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 78974

Darbo skelbimo numeris

78974

Darbo aprašymas

Direktoriaus asistentas dirbs su informacija, bus atsakingas už partnerių ir subrangovų paiešką, konkursų organizavimą, partnerių ir klientų duomenų bazių rengimą, investicijų sąmatų rengimą ir kt.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • gali būti paskutinių kursų studentas;
  • gerai išmanyti informacijos paieškos būdus. Darbo su informacijos paieškos sistemom patirtis būtų privalumas;
  • labai gerai mokėti anglų kalbą. Antra užsienio kalba būtų privalumas;
  • gebėti planuoti ir organizuoti savo ir kitų darbą;
  • gebėti nepriekaištingai vykdyti nurodymus;
  • turi būti atsakingas, sąžiningas, atkaklus, iniciatyvus, darbštus, kruopštus.

Siūlome puikią galimybę susirasti darbą jaunimui bei perspektyvą priklausančią nuo asmeninių gebėjimų.

Papildoma informacija

Cv siųsti el. paštu: donato1937@hotmail.com

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2010 m. sausio 22 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 22 d.

Įmonės veikla apima restoranų verslą.