Naujausi skelbimai

Direktoriaus pavaduotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 76538

Darbo skelbimo numeris

76538

Darbo aprašymas

Aktyvus dalyvavimas bendrovės valdyme bei vystyme;
Pavaldžių bendrovės padalinių darbo organizavimas;
Projektų įgyvendinimo užsakovams organizavimas;
Nuolatinė vykdomų darbų kokybės kontrolė;
Veiklos rodiklių planavimas bei organizavimas;
Bendravimas su esamais ir naujais klientais;
Naujų klientų paieška.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė kaip 3 metų vadovavimo patirtis;
Įstatymų ir normatyvinių aktų darbo teisės klausimais išmanymas;
Darbo sutarčių, sąmatų ir darbų vykdymo aktų įforminimo tvarkos bei darbo apmokėjimo sistemų žinojimas;
Gebėjimas taikyti pažangius darbo su personalu metodus;
Darbų saugos taisyklių bei ekonominių reikalavimų žinojimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Mes siūlome įdomų darbą augančioje kompanijoje;
Karjeros perspektyvas;
Puikias darbo sąlygas.

Papildoma informacija

Norinčius dalyvauti konkurse prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą su nuoroda "Direktoriaus pavaduotojas (-a)" el. paštu info@cvzemaitija.lt arba faksu nr. 8 (46)259127.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 26 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 26 d.
Papildoma info apie atlyginimą:
Sutartinis

CV Žemaitija - inovatyvi personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas. Šiuo metu savo klientei - įmonei, atliekančiai želdinių projektavimo, įrengimo bei priežiūros darbus - ieškome DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO.